Konsultacje
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
popołudniowych z poszczególnych przedmiotów oraz
kół zainteresowań w roku szkolnym 2015/2016



L.p.
Imię i nazwisko
Rodzaj zajęć
Dzień
Godzina zajęć
Numer sali
1.
BEATA STEĆ
Konsultacje z matematyki
Czwartek

co 2 tygodnie
od 17.09.2015

13.25-14.20
16
2.
BAŁDYS JOLANTA
Konsultacje z podstaw
prawa pracy
Wtorek
15.00-15.45
10w
3.
BALICKA ANNA
Konsultacje z geografii
Poniedziałek
15.00-15.45
19
4.
BEREZOWSKA BEATA
Konsultacje z matematyki
Czwartek
15.00-15.45
20
5.
BORULA KATARZYNA
Kawiarenka internetowa
Poniedziałek
15.00-16.00
6
6.
BAŚ JOANNA
Konsultacje z biologii
Poniedziałek
15.10-15.55
16
7.
GOŁĘBIOWSKI PAWEŁ
Konsultacje z przedmiotów
zawodowych
Środa
15.00-15.45
29w/21
8.
GÓRECKA MAGDALENA
Konsultacje z języka angielskiego
Czwartek
15.00-15.45
17
9.
IDKOWIAK IWONA
Konsultacje z przedmiotów
zawodowych
Poniedziałek
15.00-15.45
10
10.
JAWORSKI KRZYSZTOF
Konsultacje z wychowania
fizycznego
Wtorek
15.00-15.45
Sala
gimnastyczna
11.
JEDNORÓG IZABELA
Konsultacje z rachunkowości
Środa

(pierwsza
środa miesiąca)

16.00-16.45
16
12.
KARPIAK ALINA
Konsultacje z chemii i
matematyki
Środa
15.00-16.00
16
13.
KOŁOSZYC PAWEŁ
Konsultacje z religii
Środa
15.00-15.45
29
14.
KONIUSZKIEWICZ STANISŁAW
Konsultacje z przedmiotów
zawodowych
Czwartek

(w miesiącach
XI,XII,I,IV,V,VI)

14.15-15.00
31
15.
KURCKA BEATA
Konsultacje z języka
polskiego
Poniedziałek
15.00-15.45
7
16.
DANUTA ADACH
Konsultacje z języka 
niemieckiego
Poniedziałek
15.00-15.30
18
17.
NARÓG JANINA
Konsultacje z fizyki
Wtorek
15.00-15.45
16
18.
JACEK OPOLSKI
Konsultacje z geografii
Czwartek
15.00-15.45
30
19.
PIĄTEK KATARZYNA
Konsultacje z geografii
Poniedziałek
15.00-15.45
30
20.
PAWŁOWSKA DOROTA
Konsultacje z języka 
niemieckiego
Środa
15.00-15.45
18
21.
SADOWSKI JAROSŁAW
SKS - siatkówka
i koszykówka
Poniedziałek
15.00-15.45
Sala
gimnastyczna
22.
GOŁĘBIOWSKA IZABELA
Konsultacje z języka
polskiego i wiedzy
o kulturze
Środa
15.00-15.45
19
23.
SZURKO KRZYSZTOF
Konsultacje - systemy 
operacyjne i sieci
komputerowe
Poniedziałek
15.00-15.45
22
24.
SZYDŁAK ELWIRA
Konsultacje z matematyki
i przedmiotów zawodowych
Poniedziałek
15.00-15.45
11w
25.
UMIŃSKA AGNIESZKA
Kosnsultacje z historii
i WOS
Poniedziałek
15.00-15.45
15
26.
WIECZOREK JERZY
Zajęcia ze strzelania 
sportowego
Środa
16.00-16.45
strzelnica
27.
WORONOWICZ MIROSŁAW
Konsultacje - oprogramowanie
Środa
15.00-15.45
23
28.
SZYDŁAK ROMAN
Konsultacje z przedmiotów
zawodowych
Środa
15.00-15.45
10w
29.
TYRAK JERZY
Konsultacje z religii
Poniedziałek
15.00-15.45
16
30.
JASINIAK MONIKA
Konsultacje dla uczniów z
trudnościami w nauce
Poniedziałek
15.00-15.45
9